
Bomullsgarn Creativ CompanyMercerisert 20 gHvit
19 kr/pkLaveste totalpris 38,-
Prispresset
Farge: Hvit
Beskrivelse
Enkelttråd mercerisert bomullsgarn for broderi og strikking av kvalitet 9/2. Ca. 125 meter per nøste. Bruk heklenål nr. 2,00 (art.nr. 42380).
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 42126 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 60 mm |
| Materiale | Bomull |
| Sesong | Hele året |
| Serie | Mercericerat |
| Produkttype | Bomullsgarn |
| Dybde | 70 mm |
| Dybde | 70 cm |
| Lengde | 70 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 70 mm |
| Bredde | 70 cm |
| EAN-nr | 5707167741405 |





