
Bomullsgarn Creativ CompanyPetroleum Nr 8/4 170 mAntrasittgrå
22 kr/pkLaveste totalpris 44,-
Prispresset
Farge: Antrasittgrå
Beskrivelse
Garn i 100% bomull av god kvalitet. Sertifisert etter Oeko-Tex® Standard 100.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 431200 |
| Farge | Antrasittgrå |
| Høyde | 50 mm |
| Lengde | 110 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 50 mm |
| Lengde | 170 m |
| Materiale | Bomull |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Bomullsgarn |
| EAN-nr | 5712854339858 |































