


Rundpinne Creativ CompanyNr 20 1 stk
129 kr
Prispresset

Nr 20 1 stk
129 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Meget stor rundpinne av lakkert tre
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 42195 |
| Farge | Bjørk |
| Dybde | 260 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Lengde | 1500 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Rundpinne |
| Bredde | 120 mm |
| EAN-nr | 5712854180382 |
