


Lærarmbånd Creativ CompanyB10 mm 2 m/1 PkNatur
79 kr/pk
Prispresset
Farge: Natur

B10 mm 2 m/1 Pk
Natur79 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Kraftig lærbånd i god kvalitet
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 51502 |
| Farge | Natur |
| Dybde | 125 mm |
| Lengde | 125 mm |
| Bredde | 10 mm |
| Lengde | 2 m |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 1 st/frp |
| Type | Leireim |
| EAN-nr | 5707167546383 |


