


Lærpapir Creativ CompanyB50 cm Ensfarget 1 m/1 RlMørkebrun
89 kr
Prispresset
Farge: Mørkebrun

B50 cm Ensfarget 1 m/1 Rl
Mørkebrun89 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Rull med kraftig lærpapir, produsert av cellulose og latex. Lærpapir ligner på lær og har både stoffets og papirets egenskaper og kreative muligheter. Uttrykket blir ekstra rustikt ved vask. Enklest å arbeide med i fuktig tilstand. Kan strykes på baksiden ved lav temperatur. 350 g.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 498943 |
| Farge | Mørkebrun |
| Høyde | 70 mm |
| Bredde | 500 mm |
| Dybde | 510 mm |
| Lengde | 510 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 1 st/frp |
| Type | Lærpapir |
| Lengde | 1 m |
| EAN-nr | 5712854183444 |










