Beskrivelse
Tradisjonell hobbyfilt av 100% polyester. Perfekt til ulike klippe- og syprosjekter.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 45036 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 110 mm |
| Lengde | 5 m |
| Bredde | 450 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Produkttype | Hobbyfilt |
| EAN-nr | 5707167110911 |
























