
Kardet Ull Creativ Company86x10 g/1 Pk
669 kr/pk
Prispresset

86x10 g/1 Pk
669 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Kardet ull i god, ensartet kvalitet
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 45139 |
| Farge | Flerfarget |
| Materiale | Filt |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kardet ull |
| Dybde | 310 mm |
| Høyde | 150 mm |
| Lengde | 310 mm |
| Antall (stk/pakke) | 86 st/frp |
| Bredde | 240 mm |
| EAN-nr | 5707167624104 |
