


Stoff Creativ Company145 cm 140 g 10 m/1 RlLysTurkis
579 kr
Prispresset
Farge: Lyseturkis
Beskrivelse
Ensfarget kvalitetstøy i 100 % bomull. Er sertifisert etter Oeko-Tex® Standard 100+, som garanterer at stoffet er fritt for skadelige stoffer.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 44088 |
| Farge | Lyseturkis |
| Dybde | 640 mm |
| Dybde | 640 cm |
| Høyde | 40 mm |
| Lengde | 640 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 1450 mm |
| Bredde | 1450 cm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Stoff |
| EAN-nr | 5712854069106 |















