


Nålefiltbørste Creativ CompanyStr 16x11 cm 1 stk
149 kr
Prispresset

Str 16x11 cm 1 stk
149 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Effektiv børste som underlag til nålefilting
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 46132 |
| Farge | Blå |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Nålbørste |
| Dybde | 170 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 160 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 110 mm |
| EAN-nr | 5707167544907 |
