
Nøstemaskin Creativ Company12 cm i Diam 1 stk
349 kr

12 cm i Diam 1 stk
349 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Nøstemaskin av plast til nøsting av garn, snor og lign.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 46164 |
| Farge | Blå/Hvit |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Nøstemaskin |
| Dybde | 150 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Høyde | 150 mm |
| Lengde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 140 mm |
| EAN-nr | 4571113360160 |
