


Blomst Creativ CompanyTre på Fot 1 stkDiameter: 250 mm
39 kr/stLaveste totalpris 78,-
Prispresset

Tre på Fot 1 stk
Diameter: 250 mm2 st
78 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Blomst av lyst tre på fot, slik at den kan stå fritt.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 57931 |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Blomst |
| Høyde | 260 mm |
| Lengde | 130 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 45 mm |
| EAN-nr | 5712854302548 |
