


Hengende Creativ CompanyHavdyr Sjøhest Skilpadde Delfin Musling Og Hval 5 stk/1 Pk
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset

Havdyr Sjøhest Skilpadde Delfin Musling Og Hval 5 stk/1 Pk
2 pk
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Utstansede havdyr-figurer av lyst tre med 3 mm hull til oppheng. Dekoreres enkelt med f.eks. Plus Color hobbymaling. Silk Clay, Foam Clay og lign.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 57972 |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Motiv | Sjøhest, Skilpadde, Delfin, Musling og Hval |
| Produkttype | Figurer |
| Dybde | 150 mm |
| Høyde | 10 mm |
| Lengde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 5 st/frp |
| Bredde | 140 mm |
| EAN-nr | 5712854430906 |
