


Insekt- og Sommerfuglhotell Creativ Company18x9x14 cm 1 stk
119 kr

18x9x14 cm 1 stk
119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr

Insekt og sommerfuglhotell til utendørs bruk. Leveres med bambusrør, som gir optimale ruge og overvintringshjelp for nyttige insekter og sommerfugler.Med dette insekthotellet kan du lære mer om naturen og det rike utvalget av insekter som bor i naturen. Du kan observere hva slags insekter som besøker hotellet ditt - og følge med mens de kommer og går. Aktiviteten skaper større interesse for naturen - og kan føre til mange gode samtaler om biologisk mangfold
Varemerke
Beskrivelse
Insekt og sommerfuglhotell til utendørs bruk. Leveres med bambusrør, som gir optimale ruge og overvintringshjelp for nyttige insekter og sommerfugler.Med dette insekthotellet kan du lære mer om naturen og det rike utvalget av insekter som bor i naturen. Du kan observere hva slags insekter som besøker hotellet ditt - og følge med mens de kommer og går. Aktiviteten skaper større interesse for naturen - og kan føre til mange gode samtaler om biologisk mangfold
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 57963 |
| Produkttype | Insektshotell |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Tre/Natur |
| Bredde | 140 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 180 mm |
| Høyde | 180 mm |
| Dybde | 90 mm |
| EAN-nr | 5712854374644 |