


Kjelke Creativ CompanyStr 6,5x2,5 cm 1 Pk6 st
89 kr/pk
Prispresset
Antall (stk/pakke)

Str 6,5x2,5 cm 1 Pk
6 st89 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Robust kjelke i tre.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 564750 |
| Farge | Furu |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kjelke |
| Antall (stk/pakke) | 6 st/frp |
| Lengde | 65 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Bredde | 25 cm |
| EAN-nr | 5707167229415 |
