


Klesklype Mini Creativ CompanyStr 35x7 mm 20 stk/1 PkHvit
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Farge: Hvit

Str 35x7 mm 20 stk/1 Pk
Hvit2 pk
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Ferdigmalt klesklype av tre.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 599601 |
| Farge | Hvit |
| Dybde | 110 mm |
| Dybde | 110 cm |
| Høyde | 20 mm |
| Lengde | 35 mm |
| Antall (stk/pakke) | 20 st/frp |
| Bredde | 7 mm |
| Bredde | 7 cm |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Klesklyper |
| EAN-nr | 5707167999080 |


