
Klesklyper Mini Creativ Company25x3 mm 36 stk/1 Pk
fra29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Mine klesklyper i malt tre.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Dybde | 120 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Lengde | 25 mm |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 36 st/frp |
| Type | Klesklyper |
| Bredde | 3 mm |
| Farge | Blå, Grønn, Hvit, Lyserød, Rød, Sort |






