


Klesklyper Mini Creativ Company25x3 mm 36 stk/1 PkGrønn
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Farge: Grønn

25x3 mm 36 stk/1 Pk
Grønn2 pk
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Mine klesklyper i malt tre.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 56443 |
| Farge | Grønn |
| Dybde | 120 mm |
| Dybde | 120 cm |
| Høyde | 20 mm |
| Lengde | 25 mm |
| Antall (stk/pakke) | 36 st/frp |
| Bredde | 3 mm |
| Bredde | 3 cm |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Klesklyper |
| EAN-nr | 5707167848241 |






