


Kroppsdeler Creativ CompanyAss Farger 26 stk/1 pk
29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Beskrivelse
Sortiment med små kroppsdeler av plast i mange farger. Kan settes i alle former for selvherdende leire og modellervoks. Pk. med hender, føtter, hatter, øyne m.m
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 78267 |
| Farge | Flerfarget |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Figurer |
| Dybde | 150 mm |
| Dybde | 150 cm |
| Høyde | 30 mm |
| Lengde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 26 st/frp |
| Bredde | 120 mm |
| Bredde | 120 cm |
| EAN-nr | 5712854041126 |

