

Str 18x6x22 cm 1 stk
79 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Nøkkelskap av tre med 6 stk. kroker til nøkler
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 57531 |
| Farge | Furu |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Nøkkelskap |
| Dybde | 240 mm |
| Høyde | 60 mm |
| Lengde | 220 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 180 mm |
| EAN-nr | 5707167015728 |
