
Skattekiste Creativ Company7,5x12x6 cm 1 stk
19 kr/stLaveste totalpris 38,-
Prispresset
Beskrivelse
Kiste eller smykkeskrin av lyst tre med lås i metall. Dekoreres enkelt med Plus Color hobbymaling, sviapparat, stempeltrykk og lign.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 54433 |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Kiste |
| Dybde | 125 mm |
| Høyde | 75 mm |
| Lengde | 120 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 60 mm |
| EAN-nr | 5712854405454 |

