


Slede Creativ Company8x5x9 cm
29 kr/stLaveste totalpris 58,-
Prispresset

8x5x9 cm
2 st
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Liten slede av lyst tre med skyvehåndtak
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 56514 |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Produkttype | Slede |
| Dybde | 90 mm |
| Høyde | 95 mm |
| Lengde | 90 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 56 mm |
| EAN-nr | 5712854148856 |
