


Strikkelise Creativ Company1 St
39 kr/stLaveste totalpris 78,-
Prispresset

1 St
2 st
78 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Strikkelise av ubehandlet tre med små metallnåler på toppen.Innv. mål: 1 cm
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 42220 |
| Produkttype | Hobbydokke |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Tre/Natur |
| Bredde | 30 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 110 mm |
| Høyde | 105 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Diameter | 23 mm |
| EAN-nr | 5707167052679 |
