
Stepp Eco BodyAerobic
629 kr 699 kr
Spar 10 %
Kampanje

Aerobic
629 kr
- Tilbake på lager 21.04.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stødig trinnbrett for trinn- og hoppøvelser, hvor du trener utholdenhet, muskelstyrke og koordinasjonsevne. Høyden kan justeres ved hjelp av høydejusteringsstykker.
Egenskaper
| Varemerke | Eco Body |
|---|---|
| Art.Nr. | 6420613989921 |
| Farge | Grå |
| Materiale | PP |
| Produkttype | Stepp |
| Høyde | 15 cm |
| Lengde | 90 cm |
| Vekt | 4 kg |
| Bredde | 34 cm |
| EAN-nr | 6420613989921 |
