
Manualer CoreHEX Par
fra 679 kr
Velg Vekt
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Produktet inneholder to manualer. Vekten er angitt per manual.
Produktinformasjon
- Materiale: Støpejern, gummi
- For hjemme- og gymtrening
- Sekskantet form
- Gummibelagt overflate
- Materiale: Støpejern, gummi
- For hjemme- og gymtrening
- Sekskantet form
- Gummibelagt overflate
Egenskaper
| Varemerke | Core |
|---|---|
| Vekt | 2, 4, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 kg |
| Materiale | Støpejern/Gummi |
| Bredde | 7, 10, 17, 18, 19, 12,5, 17,5 cm |
| Garanti | 1 år |
| Lengde | 25, 39, 44, 46, 47, 49, 27,5, 35,5 cm |
| Høyde | 8, 11, 19, 23, 15,5, 24,5, 25,5 cm |
| Farge | Sort |
