
Outdoor Fitness PLUSModell 1
8 134 kr

Modell 1
8 134 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr

Forestill deg at du har ditt eget private treningsmekka hjemme i hagen din. Du kan gjøre styrketreningen din alene i frisk luft, eller utfordre familien i en konkurranse i pull-ups eller push-ups. Uansett hva du velger, er treningsstativet et morsomt og nyttig tillegg til utemiljøet ditt som de fleste kan ha glede av. Si farvel til dyre treningsabonnementer og skaff din egen treningsutstyr hjemme i hagen. Selv for uerfarne hjemmefiksere er fitnessstativet et enkelt prosjekt.
Varemerke
Beskrivelse
Forestill deg at du har ditt eget private treningsmekka hjemme i hagen din. Du kan gjøre styrketreningen din alene i frisk luft, eller utfordre familien i en konkurranse i pull-ups eller push-ups. Uansett hva du velger, er treningsstativet et morsomt og nyttig tillegg til utemiljøet ditt som de fleste kan ha glede av. Si farvel til dyre treningsabonnementer og skaff din egen treningsutstyr hjemme i hagen. Selv for uerfarne hjemmefiksere er fitnessstativet et enkelt prosjekt.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 179076-15 |
| Type | Fitness stativ |
| Bredde | 138 cm |
| Lengde | 138 cm |
| Høyde | 220 cm |
| Farge | Sort RAL 9005 |
| EAN-nr | 5703393710604 |