
Barnesykkel FunScooBalanscykelGrønn
699 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr

Barnesykkel FunScoo Balansesykkel er en praktisk første sykkel for barnet, som øver seg på å sykle. Med hjelp av den kan barnet på en leken måte trene opp balansen sin og styringen! Balansesykkelen er på grunn av sin størrelse og vekt smidig, og den har en holdbar ramme av stål samt komfortable håndstøtter, hvor barnet får et godt grep.
Varemerke
Beskrivelse
Barnesykkel FunScoo Balansesykkel er en praktisk første sykkel for barnet, som øver seg på å sykle. Med hjelp av den kan barnet på en leken måte trene opp balansen sin og styringen! Balansesykkelen er på grunn av sin størrelse og vekt smidig, og den har en holdbar ramme av stål samt komfortable håndstøtter, hvor barnet får et godt grep.
Egenskaper
| Varemerke | FunScoo |
|---|---|
| Art.Nr. | 6420613987088 |
| Farge | Grønn |
| Høyde | 60 cm |
| Lengde | 70 cm |
| Bredde | 42,5 cm |
| Maks Brukervekt | 20 Kg |
| Produkttype | Barnesykkel |
| Materiale | EVA/stål |
| EAN-nr | 6420613987088 |