Beskrivelse
Leketårn fra PLUS med huskestativ i trykkimpregnert tre. Leveres med rutsjebane og husker. CE-merket til privat bruk.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Dybde | 3950 mm |
| Høyde | 2830 mm |
| Materiale | Tre |
| Serie | Play |
| Type | Klatrestativ |
| Bredde | 2600 mm |
| Farge | Grønn, Rød |
| Design | Grønn Rutsjebane, Rød Rutsjebane |

