
Leketårn PLUSPlay med Rutsjebane og TakBlå
6 329 kr
Farge
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Trykkimpregnert leketårn fra PLUS med rutsjebane. CE-merket til privat bruk.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 18528-3 |
| Farge | Blå |
| Dybde | 1320 mm |
| Høyde | 2830 mm |
| Bredde | 3500 mm |
| Design | Impregnert |
| Materiale | Tre |
| Serie | Play |
| Type | Leketårn |
| EAN-nr | 5703393729576 |
