



Leketårn PLUSPlay uten Tak
3 909 kr3 995 kr
Spar 2 %
Kampanje
tom 31/5
Beskrivelse
Trykkimpregnert leketårn fra PLUS. Rutsjebane finnes som tilbehør. CE-merket til privat bruk.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 185281-1 |
| Farge | Trykkimpregnert |
| Dybde | 1320 mm |
| Høyde | 2000 mm |
| Materiale | Tre |
| Serie | Play |
| Type | Leketårn |
| Bredde | 1490 mm |
| EAN-nr | 5703393729637 |

