








Klatrestige Jabofor Huskestativ
157 kr 209 kr
Spar 25 %
Kampanje

for Huskestativ
157 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Klatrestige Jabo for huskeapparat lar deg skape en morsom klatreseksjon for barnas huskeapparat. For din og barnas sikkerhet er alle deler sikkerhetstestet og godkjent.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 3366 |
| Materiale | Tre |
| Serie | Gungställning |
| Produkttype | Klatrestige |
| Treslag | Furu |
| Høyde | 8 cm |
| Lengde | 30 cm |
| Vekt | 0,6 kg |
| Bredde | 14 cm |
| EAN-nr | 7393290033661 |
