
Barnesklie JaboKnut
2 482 kr3 309 kr
Spar 25 %
Kampanje

Knut
2 482 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Blå sklie fra Jabo i høy tetthetspolyetylen. Sklien passer til huskestativet Knut.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10139 |
| Produkttype | Sklibane |
| Farge | Blå |
| Bredde | 400 mm |
| Lengde | 2500 mm |
| Høyde | 330 mm |
| EAN-nr | 7393290101391 |
