
Sklie PLUSBlå
959 kr
Farge: Blå
- Tilbake på lager 03.04.2027
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Sklie fra Plus i ulike farger.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 18508-1 |
| Farge | Blå |
| Høyde | 1200 mm |
| Lengde | 2280 mm |
| Vekt | 9 kg |
| Materiale | Plast |
| Produkttype | Huskestativ |
| EAN-nr | 5703393185082 |


