
Sandkasse Jabomed Lokk Trehvitt 120x120 cm
1 334 kr1 779 kr
Spar 25 %
Kampanje

med Lokk Trehvitt 120x120 cm
1 334 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Jabo Sandkasse med Lokk i Trehvitt 120x120 cm er en stolpebygget sandkasse med sittebrett. Sandkassen har et praktisk lokk som beskytter sand og sandkasse, og som enkelt kan fjernes når den skal brukes.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 3303 |
| Sertifisering | FSC Mix |
| Farge | Trehvit |
| Materiale | Tre |
| Produkttype | Sandkasse |
| Treslag | Gran |
| Høyde | 10 cm |
| Lengde | 120 cm |
| Vekt | 14,5 kg |
| Bredde | 55 cm |
| EAN-nr | 7393290033036 |
