
Sandkasse KrifonSand- og Vannskjell
239 kr 319 kr
Spar 25 %
Kampanje
tom 31/5

Sand- og Vannskjell
239 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Dette skjellet i plast fra Krifon kan benyttes både som sandkasse og plaskebasseng, og innbyr til mye lek og moro for barna. Skjellet har spor som gjør at det kan dekkes til med lokk om man kjøper to. Mål (BxDxH): 77x88x17,5 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 3349000 |
| Farge | Blå |
| Dybde | 880 mm |
| Høyde | 175 mm |
| Materiale | Plast |
| Type | Sandkasse |
| Vekt | 1,9 kg |
| Bredde | 770 mm |
| EAN-nr | 8720701430976 |
| Nobb | 60138605 |
