







Sandy
Lengde: 137 cm1 870 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Sandkasse med hengslede lokk som gjøres om til sittebenker når de er oppslått.
Her kan barn og voksne sitte når de leker i sandkassen.
Når sandkassen ikke brukes, anbefales det å lukke den slik at katter holdes unna.
Husk fiberduk for sandkasse. Produsert i trykkimpregnert tre for lenger holdbarhet. Godkjent for bruk i private enkelthusstander.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 103629 |
| Lengde | 1370 mm |
| Vekt | 30 kg |
| Bredde | 1370 mm |
| Farge | Grønn/Trykkimpregnert |
| Garanti | 2 år |
| Materiale | Gran |
| Høyde | 209 mm |
| EAN-nr | 4743142050071 |
| Nobb | 53351177 |

