






Lengde

Sandy
Lengde: 157 cm1 672 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Sandkasse med hengslede lokk som gjøres om til sittebenker når de er oppslått.
Her kan barn og voksne sitte når de leker i sandkassen.
Når sandkassen ikke brukes, anbefales det å lukke den slik at katter holdes unna.
Husk fiberduk for sandkasse. Produsert i trykkimpregnert tre for lenger holdbarhet. Godkjent for bruk i private enkelthusstander.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 103633 |
| Lengde | 1570 mm |
| Vekt | 40 kg |
| Bredde | 1570 mm |
| Farge | Grønn/Trykkimpregnert |
| Høyde | 209 mm |
| Materiale | Gran |
| Garanti | 2 år |
| EAN-nr | 4743142050088 |
| Nobb | 53351181 |

