




Basketballkurv ProSportmed Bakplate
1 599 kr1 990 kr
Spar 20 %
Kampanje

med Bakplate
1 599 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Høy kvalitet og lettinstalleret basketballstativ med bakplate. Kurvet møter offisielle dimensjoner, dvs. kurven har en diameter på 45cm.
Bakplaten oppfyller dimensjonene til typiske ytterkurver, dvs. 110 cm x 75 cm x 3,5 cm. Bakplaten er laget av slitesterk polypropylen og selve kroppen er laget av høykvalitets 16mm stål. Bakplaten er gjort enkel for å montere på for eksempel veggen til et hus eller lager.
Basketkurven og bakplaten er perfekt for deg hvis du ikke vil ha en stor basketballkurv i hagen din, men du kan plassere kurven på for eksempel en garasjevegg eller annen vegg i nærheten.
Produktinformasjon:
- Material: PP plast, 16mm stål.
- Farge: Blå/svart
- Enkel å installere
- Kurv diameter 45cm
- Høykvalitets materialer
- Bakpanelstørrelse: 110x75x5 cm
- Vekt: 12,65 kg
- Lengde: 1100 mm
- Høyde: 750 mm
- Bredde: 350 mm
Basketkurven og bakplaten er perfekt for deg hvis du ikke vil ha en stor basketballkurv i hagen din, men du kan plassere kurven på for eksempel en garasjevegg eller annen vegg i nærheten.
Produktinformasjon:
- Material: PP plast, 16mm stål.
- Farge: Blå/svart
- Enkel å installere
- Kurv diameter 45cm
- Høykvalitets materialer
- Bakpanelstørrelse: 110x75x5 cm
- Vekt: 12,65 kg
- Lengde: 1100 mm
- Høyde: 750 mm
- Bredde: 350 mm
Egenskaper
| Varemerke | ProSport |
|---|---|
| Art.Nr. | 6430077374980 |
| Høyde | 75 cm |
| Lengde | 110 cm |
| Materiale | PP-Plast, Stål |
| Produkttype | Basketkurv |
| Vekt | 12,65 kg |
| Bredde | 35 cm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 6430077374980 |
