









Hockeymål Prosport2-pk
1 066 kr1 099 kr
Spar 3 %
Kampanje
22h igjen!
Beskrivelse
Et flott 2x hockeymål fra prosport for alle typer hagespill!
Egnet for ishockey, gatehockey, og også for innebandy!
Egnet for ishockey, gatehockey, og også for innebandy!
Produktinformasjon:
- Måler 79 x 53 x 31 cm
- Måler 79 x 53 x 31 cm
Egenskaper
| Varemerke | ProSport |
|---|---|
| Art.Nr. | 6438543004867 |
| Farge | Rød |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Hockeymål |
| Garanti | 1 år |
| Diameter | 25 mm |
| Høyde | 53 cm |
| Lengde | 31 cm |
| Vekt | 2 kg |
| Bredde | 79 cm |
| EAN-nr | 6438543004867 |
