


Veggmontert React
1 690 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr

Smørebord React er lett å montere og robust for alle, fra amatører til profesjonelle. Lengden på smørebordet kan enkelt justeres for å passe til skiene dine, og de sklisikre føttene sørger for at bordet holder seg på plass. React Vallastativ er lett å ta med seg på reiser da det kan slås sammen.
Varemerke
Beskrivelse
Smørebord React er lett å montere og robust for alle, fra amatører til profesjonelle. Lengden på smørebordet kan enkelt justeres for å passe til skiene dine, og de sklisikre føttene sørger for at bordet holder seg på plass. React Vallastativ er lett å ta med seg på reiser da det kan slås sammen.
Egenskaper
| Varemerke | React |
|---|---|
| Art.Nr. | 6430077374898 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Jern/aluminium |
| Produkttype | Smørebord |
| Høyde | 96 cm |
| Lengde | 200 cm |
| Bredde | 8 cm |
| EAN-nr | 6430077374898 |