Beskrivelse
Sett-sammen-selv 3D-figur av lyst tre. Leveres usamlet. Veileding er inkl.Pk. med 4 forskjellige design a 6 stk.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 57878 |
| Farge | Tre/Natur |
| Dybde | 290 mm |
| Høyde | 330 mm |
| Lengde | 290 mm |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 24 st/frp |
| Produkttype | 3D-Puslespill |
| Bredde | 270 mm |
| EAN-nr | 5712854143431 |




