


3D Puslespill Creativ CompanyDinosaur Størrelse 33x8x23 cm 1 stk
29 kr/stLaveste totalpris 58,-
Prispresset

Dinosaur Størrelse 33x8x23 cm 1 stk
2 st
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Sett-sammen-selv 3D-figur av lyst tre. Leveres usamlet. Veiledning er inkl
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 57855 |
| Farge | Tre/Natur |
| Dybde | 235 mm |
| Høyde | 6 mm |
| Lengde | 235 mm |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Motiv | Dinosaur |
| Produkttype | 3D-Puslespill |
| Bredde | 200 mm |
| EAN-nr | 5707167005057 |
