


3D Puslespill Creativ CompanyHus med Terrasse Str 19x17,5x15 1 stk
129 kr
Prispresset

Hus med Terrasse Str 19x17,5x15 1 stk
129 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Sett-sammen-selv 3D-figur av lyst tre. Leveres usamlet. Veileding er inkl
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 57875 |
| Farge | Tre/Natur |
| Dybde | 305 mm |
| Høyde | 13 mm |
| Lengde | 305 mm |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Motiv | Hus med Terrasse |
| Produkttype | 3D-Puslespill |
| Bredde | 230 mm |
| EAN-nr | 5712854143349 |
