
Puslespill Creativ CompanyHvit 17-21 cm 10 stk/1 Pk
119 kr/pk
Prispresset

Hvit 17-21 cm 10 stk/1 Pk
119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Puslespill av papp, som du selv kan dekorere.Pk. med 5 ass. design a 2 stk
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 57476 |
| Farge | Hvit |
| Dybde | 175 mm |
| Høyde | 35 mm |
| Lengde | 175 mm |
| Materiale | Kartong |
| Sesong | Hele året |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Produkttype | Puslespill |
| Bredde | 205 mm |
| AntallBiter | 20 st |
| Aldersanbefaling | 3 |
| EAN-nr | 5707167944189 |
