



SUP-Brett Deep SeaHard
5 990 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 699 kr

Deep Sea hardt SUP-brett er et slitesterkt brett for én person som tåler små støt og riper bedre enn et oppblåsbart SUP-brett. Brettets anti-skli overflate og den ekstra anti-skli matten i midten sikrer et sikkert grep. Bærehåndtakene gjør det enkelt å flytte brettet. Finnene på baksiden kan foldes inn i brettet ved behov, slik at de ikke er i veien.
Varemerke
Beskrivelse
Deep Sea hardt SUP-brett er et slitesterkt brett for én person som tåler små støt og riper bedre enn et oppblåsbart SUP-brett. Brettets anti-skli overflate og den ekstra anti-skli matten i midten sikrer et sikkert grep. Bærehåndtakene gjør det enkelt å flytte brettet. Finnene på baksiden kan foldes inn i brettet ved behov, slik at de ikke er i veien.
Produktinformasjon:
- Lengde: 290cm
- Lastekapasitet: 100kg
- Anti-skli overflate + anti-skli matte
- Innfellbare finner
- Vekt: 18.5kg
- Materiale: PE
- Dimensjoner: 290 x 91 x 21cm
- Lengde: 290cm
- Lastekapasitet: 100kg
- Anti-skli overflate + anti-skli matte
- Innfellbare finner
- Vekt: 18.5kg
- Materiale: PE
- Dimensjoner: 290 x 91 x 21cm
Egenskaper
| Varemerke | Deep Sea |
|---|---|
| Art.Nr. | 6420613980430 |
| Farge | Blå |
| Høyde | 21 cm |
| Lengde | 290 cm |
| Materiale | PE-Plast |
| MaksBelastning | 100 Kg |
| Vekt | 18,5 kg |
| Bredde | 91 cm |
| Garanti | 1 år |
| Produkttype | SUP-Brett |
| EAN-nr | 6420613980430 |