












SUP-brett LyfcoOppblåsbarSort, 3000 mm
4 449 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

En stabil, allsidig SUP-brett som passer for hele familien og blir en morsom aktivitet når dere har fått nok av å ligge og slappe av i solsengen. Bretten er veldig lett å manøvrere og passer perfekt for surfing på stille vann og mindre bølger. Den myke finnen som monteres på undersiden av brettet gir utmerket retningsstabilitet, mens de to mindre finnene gir fleksibilitet og kontroll. Surfboardets oppblåsbare design gjør at det er lett å ta med seg og det tar ikke mye plass blant den øvrige bagasjen. En ryggsekk følger med for enda enklere transport og lagring.
Varemerke
Beskrivelse
En stabil, allsidig SUP-brett som passer for hele familien og blir en morsom aktivitet når dere har fått nok av å ligge og slappe av i solsengen. Bretten er veldig lett å manøvrere og passer perfekt for surfing på stille vann og mindre bølger. Den myke finnen som monteres på undersiden av brettet gir utmerket retningsstabilitet, mens de to mindre finnene gir fleksibilitet og kontroll. Surfboardets oppblåsbare design gjør at det er lett å ta med seg og det tar ikke mye plass blant den øvrige bagasjen. En ryggsekk følger med for enda enklere transport og lagring.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Lyfco |
|---|---|
| Art.Nr. | 212-1-14 |
| Farge | Sort |
| Materiale | PVC Drop stitch |
| Produkttype | SUP-brett |
| Høyde | 150 mm |
| Lengde | 3000 mm |
| Maks Brukervekt | 120 Kg |
| Vekt | 11,5 kg |
| Bredde | 710 mm |
| EAN-nr | 7333421042773 |