
Koffertsett CavaletSmygehuk S/M/L
fra2 820 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
3-deler koffertsett fra Cavalet. Smygehuk er en ny serie med et nytt og moderne design. Som med de fleste av våre kofferter, er detaljene gjennomtenkt for å gjøre reisen enklere. Med fast TSA-lås, tresifret kombinasjon.
Volum kabinbag: 38 L
Volum mellomstor bag: 63-73 L
Volum stor bag: 100-113 L
Volum mellomstor bag: 63-73 L
Volum stor bag: 100-113 L
Egenskaper
| Varemerke | Cavalet |
|---|---|
| Materiale | ABS/PC |
| Størrelse | 75 x 52 x 30-34 cm. 66 x 45 x 26-30 cm. 55 x 40 x 20 cm |
| Produkttype | Reisekoffert |
| Garanti | 10 år |
| Volym | 224 l |
| Vekt | 13 kg |
| Hjul | 4 |
| Farge | Blå, Burgunder, Grafittgrå, Grønn, Lime, Oransje, Pastellrosa, Rosa |
| Størrelse | 74 x 52 x 30-34, 75 x 52 x 30-34 , 66 x 45 x 26-30 , 55 x 40 x 20 cm |








