Beskrivelse
Ryggsekk Muurikka med Kjølelomme er lett å ta med på utflukten. Sekken har egne lommer for kjøleelement. Mat og drikke holdes kalde i ca. 12 timer og varme i ca. 6 timer.
Egenskaper
| Varemerke | Muurikka |
|---|---|
| Art.Nr. | 54920430 |
| Farge | Grå/Sort |
| Dybde | 14 cm |
| Høyde | 45 cm |
| Materiale | Polyester |
| Produkttype | Ryggsekk |
| Bredde | 30 cm |
| EAN-nr | 6412450691303 |
| Nobb | 57812073 |

