Beskrivelse
Bruksblander med justerbart turtall og håndtak i nytt design. Brukes for blanding av maling, plast, bruk og lignende materialer.
Egenskaper
| Varemerke | Makita |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000029316 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Mørtelblander |
| Effekt/prestering | 960 W |
| IP-Klasse | IP20 |
| Bruksområde | PRO |
| Bredde | 180 mm |
| Produsentens Art.Nr. | UT1200 |
| Lengde | 345 mm |
| Høyde | 295 mm |
| Turtall | 600 v/min |
| Støynivå | 3 |
| Lydnivå | 97 |
| Ljudtrycksnivå Inomhus | 86 |
| EAN-nr | 0088381648417 |
| Nobb | 48407236 |




