Slagskrutrekker Makita TD110DSAJ 10,8V Med batteri
Slagskrutrekker Makita
TD110DSAJ 10,8V Med batteri
Prispresset
TD110DSAJ 10,8V Med batteri
Lagervare  - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
Utleveringssted
Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Trådløs 10,8V slagskrutrekker fra Makita med forbedret ergonomi takket være smalt håndtak og maskinkropp. Optimal på trange plasser. Lett og kraftfull takket være slagteknikken. Levereres med 2 stk 2,0 Ah slidebatterier med 30 min ladetid samt MAKPAC koffert. Liten og smidig slagskrutrekker.
Varemerke
Beskrivelse
Informasjon
- Optimal til bruk på trange plasser.
- Rotasjonskobling høyre/venstre.
- Det ergonomiske og gummibekledde håndtaket gir en trygg og komfortabel arbeidsstilling.
- Med hjelp av slagteknikken er det en kraftig maskin.
- 1/4" bitsfeste.
- LED-belysning for å gi god sikt når du jobber.
Tekniske Data
- Gjennomsnittlig ladetid 30 min
- Li-ion batteri 10,8V 2x 2,0Ah (21,6Wh)
- Batteri 197395-1
- Batteri BL1020B
- Turtall (min-1) 0-2600
- Maks moment slag 110 Nm
- Kapasitet: standardbolt M5-M12
- Kapasitet: maskinskrue M4-M8
- Kapasitet: høy styrke bolt M5-M10
- Antall slag (min-1) 0-3500
- Veske
- Lydeffektnivå 105 dB(A)
- Lydtrykknivå 94 dB(A)
- Støytoleranse (K-faktor) 3 dB(A)
- Vibrasjonsnivå 8,0 m/sek²
- Vibrasjonstoleranse (K-faktor) 1,5 m/sek²
- Vekt med standardbatteri 1,0 kg
- Mål (LxBxH) 153 x 66 x 204 mm
- EAN-kode 0088381800730
Dokument
Egenskaper
VaremerkeMakita
Art.Nr.4000029357
VersjonMed batteri og lader
KraftkildeBatteri
ProdukttypeSlagskrutrekker
Spenning12 V
Lengde153 mm
BatteriserieCXT
Høyde204 mm
Dreiemoment110 Nm
BruksområdePRO
Bredde66 mm