



Dykkertpistol MakitaAF506
1 779 kr
Prispresset

AF506
1 779 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Dykkertpistol Makita AF506 er en dykkertpistol med verktøyløs dybdejustering og en gummiert nese som beskytter arbeidsoverflaten. Pistolen er beregnet for 18 Ga dykkert 15-50 mm og har et drifttrykk på 4,9-8,3 bar.
Øvrig
- Dybdejustering
- Åpningsbart munnstykke
- Smal nese for usynlige avtrykk og spontspikning
- Det ergonomiske og gummikledde håndtaket gir en sikker og komfortabel arbeidsstilling
- Mulighet for å lede avtrekksluften
- Den gummierte nesen beskytter overflaten for riper
Teknisk spesifikasjon
- Drifstrykk: 4,9-8,3 bar
- Spikerlengde: 15-50 mm
- Måler: 18 Ga
- Magasinkapasitet: 100
- Magasinvinkel: 0°
- Spikerdiameter: 1,2 mm
- Singel-/seriestötspikning
- Limt innfestning
- Veske
- Oljeflaske
- Panelfot
- Dybdejustering
- Lydeffektnivå : 109 dB(A)
- Lydtrykknivå: 99 dB(A)
- Støymålingstoleranse (K-faktor): 1,5 dB(A)
- Vibrasjonssnivå: 7,6 m/sec²
- Vibrasjonstoleranse (K-faktor): 1,5 m/sec²
- Nettovekt: 1,3 kg
- Dybdejustering
- Åpningsbart munnstykke
- Smal nese for usynlige avtrykk og spontspikning
- Det ergonomiske og gummikledde håndtaket gir en sikker og komfortabel arbeidsstilling
- Mulighet for å lede avtrekksluften
- Den gummierte nesen beskytter overflaten for riper
Teknisk spesifikasjon
- Drifstrykk: 4,9-8,3 bar
- Spikerlengde: 15-50 mm
- Måler: 18 Ga
- Magasinkapasitet: 100
- Magasinvinkel: 0°
- Spikerdiameter: 1,2 mm
- Singel-/seriestötspikning
- Limt innfestning
- Veske
- Oljeflaske
- Panelfot
- Dybdejustering
- Lydeffektnivå : 109 dB(A)
- Lydtrykknivå: 99 dB(A)
- Støymålingstoleranse (K-faktor): 1,5 dB(A)
- Vibrasjonssnivå: 7,6 m/sec²
- Vibrasjonstoleranse (K-faktor): 1,5 m/sec²
- Nettovekt: 1,3 kg
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Makita |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000000136 |
| Kraftkilde | Trykkluft |
| Produkttype | Dykkertpistol |
| Farge | Blågrønn |
| Høyde | 256 mm |
| Lengde | 250 mm |
| Produsentens Art.Nr. | AF506 |
| Bruksområde | PRO |
| Vibrasjonsverdi | 7,6 m/s2 |
| Vekt | 1,3 kg |
| Bredde | 70 mm |
| Støynivå | 1,5 |
| Lydnivå | 109 |
| Ljudtrycksnivå Inomhus | 99 |
| EAN-nr | 0088381870733 |
| Nobb | 56475205 |
